red center
25 jan. 2015
25 foto's
🇦🇺
vanuit Australië
Zaterdag 18 januari vertrokken uit Darwin met Mark, Nicholas en Carole om via de Stuart Highway naar Adelaide te rijden.Via Tennant Creek zijn we maandag aangekomen in Alice Springs. We vervolgen onze reis via Kings canyon ( Watarrka national park) , Kata Tjuta (The Olgas) en Uluru (Ayers Rock) Kata Tjuta national park.